.

.

Satış
SUNWEII Yüksek Sıcaklık Basınçlı buharlı temizleyici, el Taşınabilir buharlı temizleme Makinesi Otomatik Pompalama için Mutfak

SUNWEII Yüksek Sıcaklık Basınçlı buharlı temizleyici, el Taşınabilir buharlı temizleme Makinesi Otomatik Pompalama için Mutfak

₺ 0.00

Ürün sayısı

【TAŞINABİLİR BUHARLI TEMİZLEYİCİ】- 1.8 m güç kablosu ve 3m buhar borusu, temizlemek için köşeye derinlemesine gidebilir; püskürtme tabancası tasarımı, hafif ve kullanımı kolay, yük basıncı yok. 【3000 W YÜKSEK GÜÇ】-20 saniyeden hızlı buhar, 140-170ml / dak ,güçlü temizleme kabiliyeti, yağ, toz, derz dolgu vb.Etkili bir şekilde temizleyebilir.Mutfak, banyo, oturma odası, avlu ve diğer yerler için uygundur. 【YÜKSEK sıcaklık ve YÜKSEK basınç】 - Çalışma sıcaklığı > 100℃, buhar basıncı 3.5-5 BAR, yüksek sıcaklık ve yüksek basınçlı buhar ve güçlü püskürtme kuvveti sayesinde temizlik kolayca yapılabilir. 【KALİTE】 - Ürün alüminyum alaşımdan yapılmıştır ve iyi bir ısı toplama etkisine sahiptir.Enerji tasarrufu, kısa süre, daha az su, deterjan eklenmez. 【OTOMATİK SU POMPALAMA tasarımı】 - Bu elektrikli buharlı temizleyici, suyu otomatik olarak pompalayabilen 1m su giriş borusu ile donatılmıştır.Kullanırken, giriş borusunu büyük kapasiteli bir kovaya koyabilir ve birden fazla kullanımı karşılamak için bir kez su ekleyebilirsiniz.(Max 350 KPa Water Tüketimi : 200-500 ml/min Output Sıcaklığı : >100 ° Buhar Yüksek Basınç Cleaner Material : Plastik&Metal Machine Renk : Sarı/Black Machine Boyutu : 300x130x165mmİnlet Boru Uzunluğu : 1.2 uygulanmaktadır Kablo Uzunluğu : 1.8 m Steam Boru Uzunluğu : 3.0 m Voltage : 220 V 220 V 50 Hz Power : 2600 W/3000 WSteam Basıncı : 300 özellikler : Adı : .Sıcaklığı : 115℃) Özellikler : - Ürün alüminyum alaşımdan yapılmıştır ve iyi bir ısı toplama etkisine sahiptir.-Yağ alma hızlıdır, sıcaklık yaklaşık 100 °C'ye ulaşabilir. - Enerji tasarrufu, kısa süre, daha az su, deterjan eklenmez.-Yüksek basınçlı yüksek sıcaklık buharı ve güçlü püskürtme kuvveti sayesinde, anti-kuru, otomatik sıcaklık kontrolü çoklu korumayı sıfırlar.-Gazlaştırma kısmı aynı giriş ve çıkış açıklıklarına sahip dairesel bir tasarıma sahiptir.Anında buharlaşır.- Ultra-ince tasarım, küçük ve zarif, dayanıklı plastik kabuk, yeni malzemeler (alev geciktirici, ısı yalıtım, iletken olmayan), daha güvenli kullanmak için.- İşlem basittir ve anahtar doğrudan açılır.

Daha fazla detay

Name:
High Pressure Steam Cleaner
Material:
Plastic&Metal
Machine Color:
Yellow/Black
Machine Size:
300x130x165mm
Inlet Pipe Length:
1.2m
Power Cable Length:
1.8m
Steam Pipe Length:
3.0m
Voltage:
110V 220V 50Hz
Power:
2600W/3000W
Steam Pressure:
300-350KPa
Water Consumption:
200-500ml/min
Output Temperature:
>100℃ (Max. Temperature
Features:
-The product is made of aluminum alloy and has a good heat collecting effect. :
-Degreasing is fast, the temperature can reach about 100 °C. :
-Save energy, short time, less water, no detergent added. :
-Through the high-pressure high-temperature steam and strong spray force, with anti-dry, automatic temperature control reset multiple protection. :
-The gasification part has a circular design with the same inlet and outlet apertures. Instantly vaporize. :
-Ultra-thin design, small and exquisite, durable plastic shell, new materials (flame retardant, heat-insulating, non-conductive), safer to use. :
-The operation is simple, and the switch is directly turned on. :
Müşteri seçimi